Půjčka od Air Bank: My vám odpustíme třeba 22 tisíc korun!

Hlídání dětí jako fajn brigáda

Hledáte dobře placenou brigádu? Zkuste hlídání dětí!

Hlídání dětí je jednou z nejlépe placených brigád. Hlídání dětí je vhodné i jako brigáda pro studenty nebo brigáda na léto. Náš server Vám pomůže takovou brigádu najít.

Máte dvě možnosti:

  • vybrat si z poptávek rodičů, kteří shánějí hlídání pro svoje děti
  • zveřejnit nabídku hlídání dětí a nechat rodiče, ať se vám ozvou sami

Popis obou možností najdete v následujících odstavcích:

Jak najdu na serveru poptávku hlídání?

Vyhledání poptávky rodičů, kteří shánějí hlídání pro svoje děti, je možné těmito způsoby:

Pokud nenajdete žádnou vyhovující poptávku, můžete jedním kliknutím uložit parametry hledané poptávky na server jako nabídku.

Jak umístím na server nabídku hlídání?

1. Zaregistrujte se jako hlídač-soukromník. Registrace je velmi jednoduchá - spočívá pouze ve vyplnění loginu (uživatelského jména), hesla a několika údajů o Vás.

2. Po registraci dorazí na Vaši e-mailovou adresu zpráva s aktivačním odkazem, na který kliknete a tím registraci dokončíte. Poté se již můžete přihlásit s Vaším loginem a heslem.

3. V horní liště klikněte na odkaz "Vložit nabídku" a stiskněte tlačítko "Vložit novou nabídku".

4. Do jednotlivých polí vyplňte parametry Vaší nabídky (pole označená hvězdičkou jsou povinná) a stiskněte tlačítko "Uložit". Tím je nabídka automaticky zveřejněna zdarma, a to na 2 dny.

5. Máte-li zájem o zveřejnění na delší dobu, zvolte si na následující stránce některou z možností zveřejnění nabídky a postupujte podle pokynů uvedených v odstavci "Jak zveřejnit Vaši nabídku".

Kompletní přehled funkcí pro hlídače-soukromníky naleznete na stránce Přehled a popis funkcí pro soukromníky.


Světluška - staňte se naším sponzorem!

NEJNOVĚJŠÍ POPTÁVKY HLÍDÁNÍ
okres Beroun
Doprovod na kroužek
Poptávka hlídání dětí od rodiče Martina K.. Hlídač má být ve věku od 20 do 60 let, nesmí být kuřák, má hovořit česky, má mít nejméně středoškolské vzdělání. Bude hlídat 1 chlapečka ve věku 4 let. Hlídání má probíhat od 14.09.2017 do 30.06.2018 u hlídače nebo venku; v okrese Beroun. Hlídač má zajistit doprovod do školy/kroužku.
13.09.2017 Bližší informace a kontakt...
okres Strakonice
Hlídačka - dlouhodobě - Vodňany
Poptávka hlídání dětí od rodiče Jiří. Hlídat má soukromník. Hlídač má být žena, ve věku od 18 do 99 let, může být kuřák, má hovořit česky, má mít nejméně základní vzdělání. Bude hlídat 2 děti ve věku od 6 do 9 let. Hlídání má probíhat doma u dítěte nebo venku; v okrese Strakonice. Hlídač má zajistit příprava jídla, učení a domácí úkoly, výlety a dohled při plavání a další aktivity (viz detail).
24.06.2017 Bližší informace a kontakt...
02.05.2013
Nový způsob zveřejňování nabídek hlídání dětí
Abychom zajistili aktuálnost zveřejňovaných nabídek, je nyní možné zveřejňovat nabídky zdarma na 2 dny. Pro zveřejnění na delší období využijte některou z možností zveřejnění Vašich nabídek.
01.01.2011
Nové funkce pro hlídače!
Hlídači mají k dispozici nové funkce: kromě možnosti přidání fotografie (loga) k nabídce je to např. umístění nabídky na titulní stránce webu a na všech stránkách pro rodiče, možnost zasílání e-mailových notifikací o nových odpovídajících poptávkách nebo možnost zpřístupnění nabídky na vlastní adrese domena.hlidarna.cz. Nové funkce jsou dostupné pro zvýrazněné nabídky - více viz stránka Zvýraznění nabídky.
Všechny novinky a tipy...

Půjčka od 30.000 Kč až do 600.000 Kč na cokoliv!