Půjčka od Air Bank: My vám odpustíme třeba 22 tisíc korun!

Nápověda

Jak umístím na server poptávku hlídání?

1. Zaregistrujte se jako rodič. Registrace je velmi jednoduchá - spočívá pouze ve vyplnění loginu (uživatelského jména), hesla a několika údajů o Vás.

2. Po registraci dorazí na Vaši e-mailovou adresu zpráva s aktivačním odkazem, na který kliknete a tím registraci dokončíte. Poté se již můžete přihlásit s Vaším loginem a heslem.

3. V horní liště klikněte na odkaz "Vložit poptávku" a stiskněte tlačítko "Vložit novou poptávku".

4. Do jednotlivých polí vyplňte parametry Vaší poptávky (pole označená hvězdičkou jsou povinná) a stiskněte tlačítko "Uložit".

5. Hotovo! Vaše poptávka se začne zobrazovat soukromníkům, agenturám a školkám, které nabízejí hlídání dětí s parametry odpovídajícími nebo blížícími se Vaší poptávce.

U poptávek hlídání nevidím kontakty na rodiče - proč?

Kontakty na rodiče poptávající hlídání jsou dostupné zaregistrovaným soukromníkům, agenturám nebo školkám. Postup, jak kontakty zpřístupnit, naleznete na stránce Zpřístupnění kontaktních údajů poptávek.

Jak umístím na server nabídku hlídání?

1. Zaregistrujte se jako soukromník, agentura nebo školka. Registrace je velmi jednoduchá - spočívá pouze ve vyplnění loginu (uživatelského jména), hesla a několika údajů o Vás (resp. Vaší agentuře nebo školce).

2. Po registraci dorazí na Vaši e-mailovou adresu zpráva s aktivačním odkazem, na který kliknete a tím registraci dokončíte. Poté se již můžete přihlásit s Vaším loginem a heslem.

3. V horní liště klikněte na odkaz "Vložit nabídku" a stiskněte tlačítko "Vložit novou nabídku".

4. Do jednotlivých polí vyplňte parametry Vaší nabídky (pole označená hvězdičkou jsou povinná) a stiskněte tlačítko "Uložit". Tím je nabídka automaticky zveřejněna zdarma, a to na 2 dny.

5. Máte-li zájem o zveřejnění na delší dobu, zvolte si na následující stránce některou z možností zveřejnění nabídky a postupujte podle pokynů uvedených v odstavci "Jak zveřejnit Vaši nabídku".

Přehled a popis dalších funkcí pro příslušný typ uživatele se objeví po výběru typu uživatele:


Světluška - staňte se naším sponzorem!

DOPORUČENÉ NABÍDKY HLÍDÁNÍ
Chcete mít Vaši nabídku v tomto boxu?
Chcete Vaši nabídku zobrazovat ve výsledcích vyhledávání před nabídkami ostatních?

Zvýrazněte si Vaši nabídku!

02.05.2013
Nový způsob zveřejňování nabídek hlídání dětí
Abychom zajistili aktuálnost zveřejňovaných nabídek, je nyní možné zveřejňovat nabídky zdarma na 2 dny. Pro zveřejnění na delší období využijte některou z možností zveřejnění Vašich nabídek.
01.01.2011
Nové funkce pro hlídače!
Hlídači mají k dispozici nové funkce: kromě možnosti přidání fotografie (loga) k nabídce je to např. umístění nabídky na titulní stránce webu a na všech stránkách pro rodiče, možnost zasílání e-mailových notifikací o nových odpovídajících poptávkách nebo možnost zpřístupnění nabídky na vlastní adrese domena.hlidarna.cz. Nové funkce jsou dostupné pro zvýrazněné nabídky - více viz stránka Zvýraznění nabídky.
Všechny novinky a tipy...

RYCHLE NAJÍT HLÍDÁNÍ

SLUŽBY

UŽIVATEL

INFORMACE


Půjčka od 30.000 Kč až do 600.000 Kč na cokoliv!