Půjčka od Air Bank: My vám odpustíme třeba 22 tisíc korun!

Novinky a tipy

02.05.2013

Nový způsob zveřejňování nabídek hlídání dětí

Abychom zajistili aktuálnost zveřejňovaných nabídek, je nyní možné zveřejňovat nabídky zdarma na 2 dny. Pro zveřejnění na delší období využijte některou z možností zveřejnění Vašich nabídek.

01.01.2011

Nové funkce pro hlídače!

Hlídači (soukromníci, agentury a školky) mají k dispozici nové funkce: kromě možnosti přidání fotografie (loga) k nabídce je to např. umístění nabídky na titulní stránce webu (v boxu "Doporučené nabídky hlídání") a na všech stránkách pro rodiče, možnost zasílání e-mailových notifikací o nových odpovídajících poptávkách nebo možnost zpřístupnění nabídky na vlastní adrese domena.hlidarna.cz. Nové funkce jsou dostupné pro zvýrazněné nabídky - více viz stránka Zvýraznění nabídky.

09.09.2010

Termíny školních prázdnin 2010/2011

Byla aktualizována stránka s termíny školních prázdnin, ze které je možné přímo nalézt hlídání v termínu prázdnin ve Vašem okrese.

01.02.2010

Nemáte vytvořenu nabídku?

Pokud jste zaregistrováni jako hlídač (soukromník, agentura nebo školka) a nemáte v systému uloženu žádnou nabídku hlídání, nezobrazují se ve výsledcích vyhledávání o Vás žádné údaje. Vložte tedy nabídku hlídání do systému co nejdříve! Nevíte jak? Napovíme Vám!

01.02.2010

Bližší specifikace oblasti hlídání

Nově mohou hlídači kromě okresu uvést v nabídce i bližší specifikaci oblasti, ve které nabízejí hlídání. Zadat je možné např. název města nebo obce, či konkrétní části.

30.12.2009

Termíny školních prázdnin 2009/2010

Byla založena stránka s termíny školních prázdnin, ze které je možné přímo nalézt hlídání v termínu prázdnin ve Vašem okrese!

09.10.2009

Hledání dle okresů a krajů

Nyní můžete hledat nabídky hlídání dětí i přímo podle okresů nebo krajů. Nabízíte hlídání? Předhoňte konkurenci a umístěte nabídku na stránku vašeho okresu jako první! Nevíte jak? Napovíme Vám!

01.10.2009

Připomínky k serveru

Máte-li jakékoli připomínky k fungování našeho serveru, dejte nám vědět pomocí našeho kontaktního formuláře. Děkujeme!

Světluška - staňte se naším sponzorem!

DOPORUČENÉ NABÍDKY HLÍDÁNÍ
Chcete mít Vaši nabídku v tomto boxu?
Chcete Vaši nabídku zobrazovat ve výsledcích vyhledávání před nabídkami ostatních?

Zvýrazněte si Vaši nabídku!


RYCHLE NAJÍT HLÍDÁNÍ

SLUŽBY

UŽIVATEL

INFORMACE


Půjčka od 30.000 Kč až do 600.000 Kč na cokoliv!