Půjčka od Air Bank: My vám odpustíme třeba 22 tisíc korun!

Nabídky hlídání dětí v okrese Česká Lípa

Vyhledávací kritéria:

Hlídání má probíhat v okrese Česká Lípa.

1 - 1 z 1

Nalezené nabídky hlídání dětí

100 %

hlídání dětí v obci Lindava

Kristína Kunštárová (rodič)

Nabídka hlídání dětí od Kristína Kunštárová. Hlídač hovoří česky, má středoškolské vzdělání. Může hlídat 1 holčičku ve věku 5 let. Hlídání může probíhat doma u dítěte; v okrese Česká Lípa. Hlídač může zajistit buzení, mytí a doprovod do školy/kroužku a další aktivity (viz detail).

Zobrazit detaily včetně podrobného popisu poptávky, vybavení místa hlídání, servisu pro hlídače, času hlídání a kontaktů na rodiče.

Zatím bez
hodnocení rodičů

Cena za jednorázové hlídání:  80 Kč / hod.
Cena za dlouhodobé hlídání:  80 Kč / hod.

Nevyhovuje žádná nalezená nabídka Vašim představám? Pokud můžete, upravte vyhledávací kritéria nebo uložte Vámi zadaná kritéria v systému jako poptávku, která bude zobrazována soukromníkům, agenturám a školkám, nabízejícím hlídání dětí.


Světluška - staňte se naším sponzorem!

RYCHLE NAJÍT NABÍDKU HLÍDÁNÍ
01.02.2010
Bližší specifikace oblasti hlídání
Nově mohou hlídači kromě okresu uvést v nabídce i bližší specifikaci oblasti, ve které nabízejí hlídání. Zadat je možné např. název města nebo obce, či konkrétní části.
09.10.2009
Hledání dle okresů a krajů
Nyní můžete hledat nabídky hlídání dětí i přímo podle okresů nebo krajů. Nabízíte hlídání? Předhoňte konkurenci a umístěte nabídku na stránku vašeho okresu jako první! Nevíte jak? Napovíme Vám!
Všechny novinky a tipy...

Půjčka od 30.000 Kč až do 600.000 Kč na cokoliv!