Půjčka od Air Bank: My vám odpustíme třeba 22 tisíc korun!

Nabídky hlídání dětí v okrese Hodonín

Vyhledávací kritéria:

Hlídání má probíhat v okrese Hodonín.

1 - 2 z 2

Nalezené nabídky hlídání dětí

Nebyly nalezeny žádné nabídky, které by ve všech kritériích odpovídaly Vašemu zadání. Níže jsou zobrazeny nabídky, které se Vašemu zadání nejvíce přibližují. Kritéria, ve kterých se nalezené nabídky od Vašeho zadání odlišují, jsou v popisu vyznačena  barvou podkladu .

Můžete upravit vyhledávací kritéria nebo uložit Vámi zadaná kritéria v systému jako poptávku, která bude zobrazována soukromníkům, agenturám a školkám, nabízejícím hlídání dětí.

50 %

Hlídání dětí v Uherském Brode

Šimoníková (rodič)

Nabídka hlídání dětí od Šimoníková s historií 2 roky. Hlídač nesmí být kuřák, hovoří česky. Může hlídat 3 holčičky ve věku od 1 do 8 let. Hlídání může probíhat doma u dítěte;  v okrese Uherské Hradiště . Hlídač může zajistit doprovod do školy/kroužku, příprava jídla, učení a domácí úkoly a výlety.

Zobrazit detaily včetně času hlídání a kontaktů na rodiče.

Zatím bez
hodnocení rodičů

Cena za jednorázové hlídání:  80 Kč / hod.
Cena za dlouhodobé hlídání:  70 Kč / hod.

50 %

Hlídání po školce

Lenka Řehořková (rodič)

Nabídka hlídání dětí od Lenka Řehořková. Hlídač nesmí být kuřák, hovoří česky. Může hlídat 1 holčičku ve věku 3 let. Hlídání může probíhat doma u dítěte nebo u hlídače;  v okrese Břeclav .

Zobrazit detaily včetně aktivit pro děti, času hlídání a kontaktů na rodiče.

Zatím bez
hodnocení rodičů

Nevyhovuje žádná nalezená nabídka Vašim představám? Pokud můžete, upravte vyhledávací kritéria nebo uložte Vámi zadaná kritéria v systému jako poptávku, která bude zobrazována soukromníkům, agenturám a školkám, nabízejícím hlídání dětí.


Světluška - staňte se naším sponzorem!

RYCHLE NAJÍT NABÍDKU HLÍDÁNÍ
01.02.2010
Bližší specifikace oblasti hlídání
Nově mohou hlídači kromě okresu uvést v nabídce i bližší specifikaci oblasti, ve které nabízejí hlídání. Zadat je možné např. název města nebo obce, či konkrétní části.
09.10.2009
Hledání dle okresů a krajů
Nyní můžete hledat nabídky hlídání dětí i přímo podle okresů nebo krajů. Nabízíte hlídání? Předhoňte konkurenci a umístěte nabídku na stránku vašeho okresu jako první! Nevíte jak? Napovíme Vám!
Všechny novinky a tipy...

Půjčka od 30.000 Kč až do 600.000 Kč na cokoliv!