Půjčka od Air Bank: My vám odpustíme třeba 22 tisíc korun!

Nabídky hlídání dětí v okrese Mělník

Vyhledávací kritéria:

Hlídání má probíhat v okrese Mělník.

1 - 1 z 1

Nalezené nabídky hlídání dětí

Nebyly nalezeny žádné nabídky, které by ve všech kritériích odpovídaly Vašemu zadání. Níže jsou zobrazeny nabídky, které se Vašemu zadání nejvíce přibližují. Kritéria, ve kterých se nalezené nabídky od Vašeho zadání odlišují, jsou v popisu vyznačena  barvou podkladu .

Můžete upravit vyhledávací kritéria nebo uložit Vámi zadaná kritéria v systému jako poptávku, která bude zobrazována soukromníkům, agenturám a školkám, nabízejícím hlídání dětí.

50 %

hlídání dětí v obci Lindava

Kristína Kunštárová (rodič)

Nabídka hlídání dětí od Kristína Kunštárová. Hlídač hovoří česky, má středoškolské vzdělání. Může hlídat 1 holčičku ve věku 5 let. Hlídání může probíhat doma u dítěte;  v okrese Česká Lípa . Hlídač může zajistit buzení, mytí a doprovod do školy/kroužku a další aktivity (viz detail).

Zobrazit detaily včetně podrobného popisu poptávky, vybavení místa hlídání, servisu pro hlídače, času hlídání a kontaktů na rodiče.

Zatím bez
hodnocení rodičů

Cena za jednorázové hlídání:  80 Kč / hod.
Cena za dlouhodobé hlídání:  80 Kč / hod.

Nevyhovuje žádná nalezená nabídka Vašim představám? Pokud můžete, upravte vyhledávací kritéria nebo uložte Vámi zadaná kritéria v systému jako poptávku, která bude zobrazována soukromníkům, agenturám a školkám, nabízejícím hlídání dětí.


Světluška - staňte se naším sponzorem!

RYCHLE NAJÍT NABÍDKU HLÍDÁNÍ
01.02.2010
Bližší specifikace oblasti hlídání
Nově mohou hlídači kromě okresu uvést v nabídce i bližší specifikaci oblasti, ve které nabízejí hlídání. Zadat je možné např. název města nebo obce, či konkrétní části.
09.10.2009
Hledání dle okresů a krajů
Nyní můžete hledat nabídky hlídání dětí i přímo podle okresů nebo krajů. Nabízíte hlídání? Předhoňte konkurenci a umístěte nabídku na stránku vašeho okresu jako první! Nevíte jak? Napovíme Vám!
Všechny novinky a tipy...

Půjčka od 30.000 Kč až do 600.000 Kč na cokoliv!