Půjčka od Air Bank: My vám odpustíme třeba 22 tisíc korun!

Nabídky hlídání dětí v okrese Uherské Hradiště

Vyhledávací kritéria:

Hlídání má probíhat v okrese Uherské Hradiště.

1 - 2 z 2

Nalezené nabídky hlídání dětí

100 %

Hlídání dětí v Uherském Brode

Šimoníková (rodič)

Nabídka hlídání dětí od Šimoníková s historií 2 roky. Hlídač nesmí být kuřák, hovoří česky. Může hlídat 3 holčičky ve věku od 1 do 8 let. Hlídání může probíhat doma u dítěte; v okrese Uherské Hradiště. Hlídač může zajistit doprovod do školy/kroužku, příprava jídla, učení a domácí úkoly a výlety.

Zobrazit detaily včetně času hlídání a kontaktů na rodiče.

Zatím bez
hodnocení rodičů

Cena za jednorázové hlídání:  80 Kč / hod.
Cena za dlouhodobé hlídání:  70 Kč / hod.

Podobné nabídky hlídání dětí

Následující nabídky neodpovídají ve všech kritériích Vašemu zadání, ale velmi se mu přibližují. Kritéria, ve kterých se nalezené nabídky od Vašeho zadání odlišují, jsou v popisu vyznačena  barvou podkladu .

50 %

Hledám hlídání pro naše děti

Marcela Blahová (rodič)

Nabídka hlídání dětí od Marcela Blahová. Hlídač nesmí být kuřák. Může hlídat 2 děti ve věku od 4 do 6 let. Hlídání může probíhat doma u dítěte;  v okrese Zlín . Hlídač může zajistit buzení, mytí, vypravení do školy a příprava jídla.

Zobrazit detaily včetně času hlídání a kontaktů na rodiče.

Zatím bez
hodnocení rodičů

Nevyhovuje žádná nalezená nabídka Vašim představám? Pokud můžete, upravte vyhledávací kritéria nebo uložte Vámi zadaná kritéria v systému jako poptávku, která bude zobrazována soukromníkům, agenturám a školkám, nabízejícím hlídání dětí.


Světluška - staňte se naším sponzorem!

RYCHLE NAJÍT NABÍDKU HLÍDÁNÍ
01.02.2010
Bližší specifikace oblasti hlídání
Nově mohou hlídači kromě okresu uvést v nabídce i bližší specifikaci oblasti, ve které nabízejí hlídání. Zadat je možné např. název města nebo obce, či konkrétní části.
09.10.2009
Hledání dle okresů a krajů
Nyní můžete hledat nabídky hlídání dětí i přímo podle okresů nebo krajů. Nabízíte hlídání? Předhoňte konkurenci a umístěte nabídku na stránku vašeho okresu jako první! Nevíte jak? Napovíme Vám!
Všechny novinky a tipy...

Půjčka od 30.000 Kč až do 600.000 Kč na cokoliv!