Půjčka od Air Bank: My vám odpustíme třeba 22 tisíc korun!

Poptávky hlídání dětí v okrese Písek

Vyhledávací kritéria:

Hlídání může probíhat v okrese Písek.

1 - 1 z 1

Nalezené poptávky hlídání dětí

Nebyly nalezeny žádné poptávky, které by ve všech kritériích odpovídaly Vašemu zadání. Níže jsou zobrazeny poptávky, které se Vašemu zadání nejvíce přibližují. Kritéria, ve kterých se nalezené poptávky od Vašeho zadání odlišují, jsou v popisu vyznačena  barvou podkladu .

Můžete upravit vyhledávací kritéria nebo uložit Vámi zadaná kritéria v systému jako nabídku, která bude zobrazována rodičům, poptávajícím hlídání dětí.

50 %

Hlídačka - dlouhodobě - Vodňany

Jiří (rodič)

Poptávka hlídání dětí od rodiče Jiří. Hlídat má soukromník. Hlídač má být žena, ve věku od 18 do 99 let, může být kuřák, má hovořit česky, má mít nejméně základní vzdělání. Bude hlídat 2 děti ve věku od 6 do 9 let. Hlídání má probíhat doma u dítěte nebo venku;  v okrese Strakonice . Hlídač má zajistit příprava jídla, učení a domácí úkoly, výlety a dohled při plavání a další aktivity (viz detail).

Zobrazit detaily včetně podrobného popisu poptávky, zkušeností s hlídáním dětí, servisu pro hlídače, času hlídání a kontaktů na rodiče.

Vloženo: 24.06.2017 23:00

Max. cena za jednorázové hlídání:  100 Kč / hod.
Max. cena za dlouhodobé hlídání:  100 Kč / hod.

Nevyhovuje žádná nalezená poptávka Vašim představám? Pokud můžete, upravte vyhledávací kritéria nebo uložte Vámi zadaná kritéria v systému jako nabídku, která bude zobrazována rodičům, poptávajícím hlídání dětí.


Světluška - staňte se naším sponzorem!

NEJNOVĚJŠÍ POPTÁVKY HLÍDÁNÍ
okres Beroun
Doprovod na kroužek
Dobrý den. Pro našeho čtyřletého syna hledáme paní na dlouhodobou spolupráci při vyzvedávání ze školky a následném doprovázení na hokej. Jednalo by se o středu a čtvrtek od 14 do 16 hod -vyzvednutí syna v obci Trubská, převoz a doprovod na hokej (Beroun). Je proto třeba mít k dispozici vlastní automobil. Budu ráda, když se mi ozvete a napíšete, jaké jsou vaše možnosti. Na dotazy ráda zodpovím. Děkuji, Kindlová Martina
13.09.2017 Bližší informace a kontakt...
okres Strakonice
Hlídačka - dlouhodobě - Vodňany
Dobrý den - hledám hlídačku, která se postará nepravidelně, nicméně dlouhodobě o naše 2 děti (Libuška 9 a Martin 6). Většinou nepravidelně - ne každý den - v pracovních dnech odpoledne (cca 14:00/15:00 až ... max. 19:00 - neboť potřebují nepřetržitý "dozor" i aktivity a nepravidelně dle vzájemné dohody i o víkendech (nicméně ne každý víkend). Preferovali bychom stálý dlouhodobý "pracovní" vztah s jednou hlídačkou, protože nám záleží i na vytvoření vztahu dětí k Vám. Bydlíme v rodinném domě - Křepicemi (3 km od Vodňan) a bylo by fajn, pokud by hlídačka byla u dětí u nás - ať již doma či venku. Myslím, že osobní schůzka by mohla vzájemná očekávání více ujasnit a to jak ve vztahu k dětem, tak i k úklidu.
24.06.2017 Bližší informace a kontakt...

Půjčka od 30.000 Kč až do 600.000 Kč na cokoliv!