Půjčka od Air Bank: My vám odpustíme třeba 22 tisíc korun!

Poptávky hlídání dětí v okrese Rakovník

Vyhledávací kritéria:

Hlídání může probíhat v okrese Rakovník.

1 - 1 z 1

Nalezené poptávky hlídání dětí

Nebyly nalezeny žádné poptávky, které by ve všech kritériích odpovídaly Vašemu zadání. Níže jsou zobrazeny poptávky, které se Vašemu zadání nejvíce přibližují. Kritéria, ve kterých se nalezené poptávky od Vašeho zadání odlišují, jsou v popisu vyznačena  barvou podkladu .

Můžete upravit vyhledávací kritéria nebo uložit Vámi zadaná kritéria v systému jako nabídku, která bude zobrazována rodičům, poptávajícím hlídání dětí.

50 %

Doprovod na kroužek

Martina K. (rodič)

Poptávka hlídání dětí od rodiče Martina K.. Hlídač má být ve věku od 20 do 60 let, nesmí být kuřák, má hovořit česky, má mít nejméně středoškolské vzdělání. Bude hlídat 1 chlapečka ve věku 4 let. Hlídání má probíhat od 14.09.2017 do 30.06.2018 u hlídače nebo venku;  v okrese Beroun . Hlídač má zajistit doprovod do školy/kroužku.

Zobrazit detaily včetně podrobného popisu poptávky, času hlídání a kontaktů na rodiče.

Vloženo: 13.09.2017 18:11

Nevyhovuje žádná nalezená poptávka Vašim představám? Pokud můžete, upravte vyhledávací kritéria nebo uložte Vámi zadaná kritéria v systému jako nabídku, která bude zobrazována rodičům, poptávajícím hlídání dětí.


Světluška - staňte se naším sponzorem!

NEJNOVĚJŠÍ POPTÁVKY HLÍDÁNÍ
okres Strakonice
Hlídačka - dlouhodobě - Vodňany
Dobrý den - hledám hlídačku, která se postará nepravidelně, nicméně dlouhodobě o naše 2 děti (Libuška 9 a Martin 6). Většinou nepravidelně - ne každý den - v pracovních dnech odpoledne (cca 14:00/15:00 až ... max. 19:00 - neboť potřebují nepřetržitý "dozor" i aktivity a nepravidelně dle vzájemné dohody i o víkendech (nicméně ne každý víkend). Preferovali bychom stálý dlouhodobý "pracovní" vztah s jednou hlídačkou, protože nám záleží i na vytvoření vztahu dětí k Vám. Bydlíme v rodinném domě - Křepicemi (3 km od Vodňan) a bylo by fajn, pokud by hlídačka byla u dětí u nás - ať již doma či venku. Myslím, že osobní schůzka by mohla vzájemná očekávání více ujasnit a to jak ve vztahu k dětem, tak i k úklidu.
24.06.2017 Bližší informace a kontakt...
okres Beroun
Doprovod na kroužek
Dobrý den. Pro našeho čtyřletého syna hledáme paní na dlouhodobou spolupráci při vyzvedávání ze školky a následném doprovázení na hokej. Jednalo by se o středu a čtvrtek od 14 do 16 hod -vyzvednutí syna v obci Trubská, převoz a doprovod na hokej (Beroun). Je proto třeba mít k dispozici vlastní automobil. Budu ráda, když se mi ozvete a napíšete, jaké jsou vaše možnosti. Na dotazy ráda zodpovím. Děkuji, Kindlová Martina
13.09.2017 Bližší informace a kontakt...

Půjčka od 30.000 Kč až do 600.000 Kč na cokoliv!