Půjčka od Air Bank: My vám odpustíme třeba 22 tisíc korun!

Registrace uživatele

Nejprve prosím zvolte typ uživatele, pod kterým si přejete se registrovat. Pokud jste se již registrovali, můžete se přihlásit na stránce pro přihlášení.

Rodič

Jsem rodič a potřebuji pohlídat mé děti

Registrace určená pro rodiče, kteří hledají hlídání pro svoje děti. V nabídkách hlídání dětí můžete vyhledávat i bez registrace. Po registraci získáte možnost rovněž ukládat poptávku hlídání dětí a hodnotit hlídače. Pozor: pokud jste rodič, ale chcete hlídat děti jiných rodičů, zvolte prosím typ "soukromník".

Soukromník

Jsem soukromník a nabízím hlídání dětí

Registrace určená pro jednotlivce (paní na hlídání, pečovatelky, chůvy), kteří nabízejí hlídání dětí. V poptávkách hlídání dětí můžete vyhledávat i bez registrace. Po registraci můžete zveřejnit Vaši nabídku hlídání dětí a reagovat na hodnocení Vašeho hlídání uložená rodiči.

Agentura

Jsme agentura a nabízíme hlídání dětí

Registrace určená pro agentury, které zprostředkovávají hlídání dětí. V poptávkách hlídání dětí můžete vyhledávat i bez registrace. Po registraci můžete zveřejnit Vaše nabídky hlídání dětí a reagovat na hodnocení Vašeho hlídání uložená rodiči.

Školka

Jsme školka a nabízíme hlídání dětí

Registrace určená pro školky, které nabízejí celodenní (pobytové) hlídání dětí. V poptávkách hlídání dětí můžete vyhledávat i bez registrace. Po registraci můžete zveřejnit Vaše nabídky hlídání dětí a reagovat na hodnocení Vašeho hlídání uložená rodiči.


Světluška - staňte se naším sponzorem!

DOPORUČENÉ NABÍDKY HLÍDÁNÍ
hlídání dětí
okres Hradec Králové, Chrudim, Pardubice
Nabídka hlídání dětí od soukromníka Iva Marvanová s historií 7 let. Hlídač je žena ve věku 32 let, je nekuřák, hovoří česky, má středoškolské vzdělání, profesí je Obchodnice. Může hlídat 3 děti ve věku od 0 do 15 let. Hlídání může probíhat doma u dítěte, u hlídače nebo venku; v okresech Hradec Králové, Chrudim nebo Pardubice. Hlídač může zajistit buzení, mytí, vypravení do školy, doprovod do školy/kroužku, příprava jídla, učení a domácí úkoly, výlety, dohled při plavání, uspávání a spaní přes noc.
Bližší informace a kontakt...
02.05.2013
Nový způsob zveřejňování nabídek hlídání dětí
Abychom zajistili aktuálnost zveřejňovaných nabídek, je nyní možné zveřejňovat nabídky zdarma na 2 dny. Pro zveřejnění na delší období využijte některou z možností zveřejnění Vašich nabídek.
01.01.2011
Nové funkce pro hlídače!
Hlídači mají k dispozici nové funkce: kromě možnosti přidání fotografie (loga) k nabídce je to např. umístění nabídky na titulní stránce webu a na všech stránkách pro rodiče, možnost zasílání e-mailových notifikací o nových odpovídajících poptávkách nebo možnost zpřístupnění nabídky na vlastní adrese domena.hlidarna.cz. Nové funkce jsou dostupné pro zvýrazněné nabídky - více viz stránka Zvýraznění nabídky.
Všechny novinky a tipy...

RYCHLE NAJÍT HLÍDÁNÍ

ZVEŘEJNĚNÍ NABÍDKY

UŽIVATEL

INFORMACE